پیمانکاری ساختمان

پیمانکاری ساختمان

پیمانکاری ساختمان شامل اجرای کلیه موارد ساخت و ساز یک ساختمان از صفر تا صد کار است. در برآورد هزینه و زمان یک پیمانکاری ساختمان، مواردی همچون طرح اولیه، طرح نما، طرح دکوراسیون داخلی، درجه ی مصالح ساختمانی به کار گرفته شده، منطقه جغرافیایی زمین از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

پیمانکاری ساختمان – طرح اولیه ساختمان

پیمانکاری ساختمان

پیمانکاری ساختمان – طرح اولیه ساختمان

طرح اولیه شامل اطلاعات و نقشه های سازه است که توسط مهندسین این امر طراحی و پیاده سازی شده است. در صورت توافق با طرح اولیه، کلیه امور با توجه به طرح اولیه موجود پیاده سازی و هدف سازی می شود. در صورتی که کارفرما نیاز به طرحی جدید احساس کند و طرح اولیه به هر دلیلی مورد پسند وی نباشد، کار باز طراحی با هزینه و زمان جداگانه از طرف گروه پیمانکاری نما، با توجه به خواسته ها و اهداف کارفرما طراحی می شود. کلیه ی طرح ها با تایید کارفرما انجام خواهد گرفت.

پیمانکاری ساختمان – طرح نما ساختمان

نمای ساختمان

نمای ساختمان – پیمانکاری ساختمان

 

نمای یک ساختمان، مهترین مولفه معرفی یک ساختمان است. ساختمان شما توسط ظاهر بیرونی آن معرفی می شود و در ذهن ها می ماند. گروه پیمانکاری نما، با طرح های متنوع در نمای ساختمان می کوشد کلیه درخواست های شما کارفرمایان گرامی را طراحی و پیاده سازی کند.

پیمانکاری ساختمان – طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی – پیمانکاری ساختمان

طراحی دکوراسیون داخلی، با توجه به نیاز کارفرما انجام خواهد شد. امروزه با روند رو به رشد استفاده از ظاهر منحصر به فرد و روانشناسی رنگ ها، می توان طرحها و ایده هایی با هزینه ی مناسب برای طرح های داخلی یک ساختمان در نظر گرفت. گروه پیمانکاری نما با هدف ارتقای سطح کیفی این خدمات، با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در خدمت شما کارفرمایان و کاربران گرامی است.

پیمانکاری ساختمان – مصالح ساختمان

پیمانکاری ساختمان

مصالح ساختمانی – پیمانکاری ساختمان

در پیاده سازی یک ساختمان، نقش مصالح بیشترین اهمیت را دارد. اینکه در یک سازه از چه مصالحی و با چه کیفیتی استفاده شود، می تواند از همان ابتدا نوع خروجی پروژه را مشخص کند. استفاده از مصالح ساختمانی درجه ی یک، اولویت کار ماست، اما در صورت نیاز کارفرمایان قادر به پیاده سازی کلیه پروژه ها با انواع درجات مصالح ساختمانی اعم از سوپرلوکس، لوکس،  درجه یک ، درجه دو و … می باشیم.

پیمانکاری ساختمان – منطقه جغرافیایی

اصول نمای ساختمان

منطقه جغرافیایی ساختمان – پیمانکاری ساختمان

در طراحی و اجرای یک ساختمان، منطقه جغرافیایی و اقلیم آب و هوایی منطقه تاثیر بسزایی در روند ساخت، نوع طراحی و حتی هزینه و زمان کار را دارد. گروه پیمانکاری نما آماده همکاری با شما کارفرمایان گرامی در سرتاسر میهن عزیزمان ایران است تا کلیه نیازهای شما را در این امور رفع نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 9 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>