خدمات گروه پیمانکاری نما

گروه پیمانکاری نما باهدف ارائه خدمات ساختمانی ، بازسازی ساختمان ، بازسازی آپارتمان ، تعمیرات ساختمان ، تعمیرات آپارتمان ، پیمانکاری ساختمان ، ازسال 1350 فعالیت خود را بطور جدی شروع کرد و با توسعه فعالیتهای خود در زمینه صنعت ساختمان روند پیشرفت و ترقی خود را بخوبی طی نمود و توانست با حفظ سرمایه مالکین و شناخت نیازهای یک خانواده وایجاد محیط رویایی و آرامش بخش مسیرکوتاه تری جایگزین ساخت و ساز پرهزینه ارائه دهد.

دیگر خدمات پیمانکاری

نمای ساختمان

نمای ساختمان

چهره ی زیبای یک شهر را ظاهر ساختمان های آن می سازند. نمای ساختمان اولین برقرارکننده ارتباط با مشتری، صاحبان و رهگذران است! نمای ساختمان معرف بنیاد و هدف و طراحی ساختمان است.

مقاوم سازی ساختمان

مقاوم سازی ساختمان

مقاوم سازی ساختمان، یکی از موارد بازسازی و تعمیرات سازه و ساختمان است، که با هدف مقابله با زلزله و ایجاد امنیت بیشتر برای ساکنین ساختمان اجرایی می شود.

دیوارچینی سفت کاری

ساختمان های بتنی

دیواری که از آجر فشاری یا با سنگ مخلوط و یا با مصالح دیگر با ملات ماسه سیمان یا ماسه آهک ویا ملات باتارد چیده شده…

تخریب ساختمان

تخریب ساختمان

شما میتوانید یک دیوار سنگی را با یک پتک تخریب کنید. و یا مثلا برای یک ساختمان ۴-۵ طبقه میتوانید از ماشین آلات ساختمانی و توپ فولادی تخریب کننده استفاده کنید…

بتن ریزی

پیمانکاری ساختمان بتن ریزی

ساخت بناها و ساختمان ها، بنا به تعریف و طراحی سازه و اولیه، متفاوت خواهد بود.این تفاوت تاثیر بسزایی در نوع پیمانکاری و اجرایی شدن عملیات ساخت و ساز ساختمان دارد

اسکلت ساختمان

نماپیمان اسکلت ساختمان

با توجه به اقلیم جغرافیایی، بودجه و طرح سازه، اسکلت های ساختمانی و نحوه ی اجرا و طرح آنها متفاوت خواهد بود. گروه پیمانکاری نما آماده ی اجرای انواع اسکلت ساختمانی اعم از بتنی، فلزی، پیچ و مهره و … می باشد

طراحی دکوراسیون

طراحی دکوراسیون داخلی

همه ایده های تغییر دکوراسیون مستلزم صرف وقت و هزینه زیاد نیست. اگر به دنبال چند ایده برای طراحی دکوراسیون داخلی برای تغییر دادن خانه تان هستید، این ۱۰ مورد می تواند کمک تان کند.

پیمانکاری ساختمان

پیمانکاری

گروه پیمانکاری نما با بهره گیری از افراد مجرب، با تجربه ی 40 ساله در انجام کلیه امور ساختمانی و عمرانی در خدمت شما خواهد بود تا شما را در انجام کلیه امور ساخت و ساز یاری دهد.