تعرفه ساخت ساختمان

تعرفه ساخت ساختمان بر دو اساس با مصالح و بدون مصالح قیمت گذاری می شود. هر کدام از این تعرفه ها نسبت به موقعیت جغرافیایی محل پروژه،چگونگی نوع مصالح و با توجه به متراژ پروژه متفاوت خواهد بود.

ساخت ساختمان با مصالح

در ساخت ساختمان با مصالح کلیه هزینه های خرید مصالح و قرار دادن مصالح پای کار، بر عهده ی پیمانکار است و کارفرما با توجه به قرارداد بسته شده، به ازای هر متر، هزینه مصالح را نیز برای ساخت و ساز می پردازد.

ساخت ساختمان بدون مصالح

در این نوع ساخت، کلیه مصالح مورد نیاز را کارفرما تهیه کرده و در اختیار کارفرما پای کار قرار خواهد داد.

البته شایان ذکر است که در برخی پروژه های ساختمانی، کارفرما پروژه را به صورت پیمان مدیریتی به پیمانکار ارائه می دهد که در این صورت با توجه به خرجکرد کل پروژه، درصدی از کل که به صورت توافقی در ابتدا ذکر می شود، به عنوان حق الزحمه به پیمانکار داده خواهد شد. به عنوان مثال اگر در قرارداد پیمان مدیریتی ذکر شود که 20% حق الزحمه مجری باشد، و اگر کل پروژه 1 میلیارد تومان هزینه بردارد، حق الزحمه پیمانکار 200 میلیون تومان خواهد شد.

تعرفه های ساختمان به دلیل نوسان قیمت ها در فصل ها و سالهای مختلف نا مشخص بوده و همواره دستخوش تغییرات عمده ای بوده است. شما کاربران گرامی می توانید برای محاسبه دقیق تر تعرفه ساخت ساختمان خود با شماره تلفن مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

با ما همراه باشید.

تلفن تماس با معمار شوشتری : 09127668919

ایمیل : info@namapeyman.ir

گروه پیمانکاری نما، با سابقه چندین ساله خود در زمینه اجرای کلیه امور ساختمانی، اعم از پیمانکاری صفرتاصد، پیمانکاری های جزئی، خاکبرداری، طراحی داخلی و خارجی، اجرای پروژه های بزرگ، مجری ساخت انبوه سازان، و با هدف ارائه بهترین خدمات با نیروی کار مجرب در خدمت شما هموطنان عزیز خواهد بود.

برای تماس با ما نیز می توانید از طریق فرم زیر اطلاعات و درخواست خود را ارسال کنید. پیشنهادات، انتقادات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. گروه پیمانکاری نما همواره در تمامی 24 ساعت در خدمت شما هموطنان گرامی است.

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما